Menu

Saldıray Abi’nin 10 Unutulmaz Repliği“Çıkar şu üstündekileri ne dediğin anlaşılmıyor”, “İki gözüm önüme aksın hem de sevişirken”, “İkiz yatakta yalnız yatılır mı?” gibi cümlelerin ve daha nicelerinin sahibi, ekiz yatakların bir numaralı müptelası Saldıray Abi’nin Bir Demet Tiyatro repliklerini derledik.

1. Senin Bir An Evvel Sevişmen Şart

Daha herşeyi anlayacak çağda değilsin. Sen bugüne kadar taş çatlasın 3 veya bilemedin 4 sefer sevişmişsindir. Yalansa yalan de! Senin bir an evvel sevişmen şart!

2. İşlemeyen Yatak Yaylanmaz!

3. Sevişmek İstemiyorum Kardeşim, Zorla Değil Ya!

Canım sen beni çekici bulmuş olabilirsin, ben senin bu hislerine saygı duyarım. Ama alırsın bir randevu, giyersin erotik birşeyler, akabinde sevişiriz olur biter.

4. Bir İnsanın Üstüne Bu Kadar Gelinmez Ki!

Herkes üstüme geliyor Züleyha! Büroda oturuyorum, o arıyor “Saldıray para ver”, bu arıyor “Saldıray sevişelim”, öteki telefon ediyor “Selaryumda toples vaziyetteyim, hadi gel”. Ama olmaz ki canım, bir insanın üstüne bu kadar gelinmez ki. Ben de topladım valizimi, direkt sana geldim. Nalet olsun dedim ya! Aldım mayomu, havlumu neyin geldim. Dedim hani senin küveti dolduracak filan olursak içine girerken giyerim diye. Ama sen dersen ki, ne küveti direktman ekiz yatak olayına geçelim, senin o görüşüne saygı duyarım tabii.

5. Kırlarda Neşe İçinde Sevişeceğin Günler Yakındır

6. Bunu Yazan Saldıray Durgun, Okuyana Vurgun

Ses desen Allah vermiş ne edelim?
Vücut hakeza, öyle diyelim.
İş kalıyor sağlam bir ekiz yatağa
Onu da bulduk muydu,
E haydi sevişelim
Haydi sevişelim.
Bunu yazan Saldıray Durgun
Okuyana vurgun.

7. Nalet Olsun Dedim, Öyle Yalandan Bir Seviştik Gitti

Ben durup dururken yapılan bütün sevişmelere karşıyım. Daha geçen gün bir arkadaşla bunun münakaşasını yaptım. Büroda oturuyorum, bir bayan arkadaş geldi. Daha gelmesiyle “Hadi, çok acil işim var, bir yere yetişeceğim, çabucak sevişelim de ben gideyim” dedi. Ben de senin demin dediğin gibi “Durup dururken olur mu güzelim” dedim. Baktım ikna olmuyor, nalet olsun dedim, öyle yalandan bir seviştik gitti.

8. Ben Günde 10 Kişiyle Sevişiyorum

-Damla mı? Hatırlayamadım.
– (Karşı taraf birşeyler söyler)
– E ben günde 10 kişiyle sevişiyorum
– (Karşı taraf birşeyler söyler)
– Tamam, 10 değilse de 3. Benimle bunun münakaşasını yapma!

9. Yalanım Varsa Şuradan Şuraya Sevişmek Nasip Olmasın!

10. Ben Bilsem 2 Gün Parası Vereceğim Bir Daha Sevişirdim Kardeşim!

Ben niye 2 gün parası vereceğim? Gece geldik, bayan arkadaşla odaya yerleştik, yemek yedik, seviştik. Neyse devrisi gün saat 12 olmadan çıktık. E ben bilsem 2 gün parası vereceğim bir daha sevişirdim kardeşim!


Facebook Yorumları

2 Yorum
  1. Semra 08/07/2015 / Cevapla
  2. ayşe 12/07/2015 / Cevapla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir