Menu

Feriştah Yenge’nin 5 Unutulmaz Fentezisi DahaYoğun istek üzerine Feriştah’ın 5 unutulmaz fentezisini daha sizler için derledik.

Bir önceki Feriştah Yenge listemiz için böyle buyrun!

1. Erotik Palas Fentezisi

2. Kütüphane Fentezisi

Bahse konu olan kütüphanenin idareci kişisi Numan isimli bir suntaydı. Kendisini insan zannediyordu ama çoğu kişinin kanaatine göre o ancak kerestecilik işinde kullanılabilecek tıynette bir malzemeydi.

3. Jinekoloji Fentezisi

Senelerdir evliydik. Kocamın eli elime değmişti ama daha ileri gitmemişti. Ama ben onunla devamlı tokalaşmaktan bıkmış usanmıştım. Doktor doktor, poliklinik poliklinik dolaşmaya başladık. Herkes sanki sözleşmiş gibi Doktor Mükremin Çıtır’ı tavsiye ediyordu. Allahım kimdi bu mucizevi kişi. Merak ediyordum merak ediyordum merak ediyordum…

4. Kaplıca Fentezisi

5. Yılbaşı Fentezisi

Numan madem ben yılbaşı gecesi tombala oynayacaktım yaradan bana bu fiziği niçin verdi? Benim diri vücudumu adli tıpta görmek istiyorsan o başka! Fakat ben, senin ahşap vücudun oraya daha uygun düşer kanaatindeyim. Gözün arkada kalmasın Numan. Varımı yoğumu satıp sana otopsi yaptıracağım. Hoş ölüm sebebi belli: Aşırı angutluk ve buna bağlı erotik yetmezlik!


Facebook Yorumları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir