Menu

Havada Asılı Duran 10 Sanat Şaheseri GraffitiOdeith, olağandışı yeteneklere sahip Portekizli bir sokak sanatçısı. Sokaklara yaptığı graffitiler, görenleri hayrete düşürüyor. Çünkü bu graffitiler duvara yapılmış olmasına rağmen adeta havada duran 3 boyutlu heykeller gibi görünüyor. Odeith’in perspektif üzerindeki uzmanlığı gerçekten takdiri hakediyor.

Biraz vakit ayırıp her bir resime uzun uzun bakmanızı öneriyoruz. Çünkü ancak o zaman Odeith’in yaptığı gölgelendirme ve kompozisyondaki nefes kesici detaylara hakim olabilirsiniz. Hatta bazı resimlerin içerisinde kaybolacağınızı garanti edebiliriz.

graffiti timsah fotoğraf sanat

“Klasik 3 boyutlu harflerden sıkılmıştım ve orjinal bir tarz arıyordum. Bu noktaya yavaş yavaş geldim ve eğer eski işlerime bakacak olursanız zaman içerisindeki değişimi rahatlıkla görebilirsiniz.”

graffiti fotoğraf sanat 3 boyutlu

“Okulu 15 yaşımda bıraktım ve sanat üzerine herhangi bir eğitim almadım. Bana kalırsa herkes herşeyi yapabilir. Önemli olan yeterince istemektir.”

graffiti ahtapot fotoğraf sanat

“Kusursuza yakın bir iş çıkartmak çok uzun zaman ve çok fazla çalışma gerektiriyor. Sprey boya bir çok sanatçı tarafından çok zor olarak görülen bir alandır, aradığınız kaliteyi elde etmek çok zordur.”

graffiti fotoğraf sanat 3 boyutlu

“Hayalleriniz varsa onlardan asla vazgeçmemelisiniz. Bazen hayallerinizin yanına bile yaklaşmak yıllar alabilir.”

graffiti fotoğraf sanatı 3 boyutlu

graffiti fotoğraf sanat 3 boyutlu

graffiti fotoğraf sanat 3 boyutlu

graffiti örümcek fotoğraf sanat

graffiti fotoğraf sanat üç boyutlu

graffiti yeşil yazı fotoğraf sanat

Odeith’in diğer çalışmalarını ve satın alınabilir ürünlerini görmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak


Facebook Yorumları

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir